اگر شما هم از آن دست شرکت هایی هستید که برای فعالیت  و تولید خود به کالاهای و مواد اولیه وارداتی نیاز دارید، اگر سالانه هزینه زیادی را برای وساطت و تامین برخی از نیازهای شرکت خود می کنید، اگر از جمله شرکت هایی هستید که دوست دارید فعالیت شرکت خود را به بازارهای کشورهای دیگر توسعه دهید و از بازار بزرگ کشورهایی مانند روسیه، چین و هند و یا حتی عراق و قطر بهره مند شوید تنها یک راه دارید و آن هم دریافت کارت بازرگانی است.

باور کنید یا نه کارت بازرگانی تنها سندی است که به شما این امکان را می دهد که بتوانید اقدام به واردات کالا و یا مواد اولیه و یا تامین نیازهای  خود از کشورهای همسایه بکنید و تنها با کارت بازرگانی است که بدون واسطه می توانید کالا و خدمات خود را در کشورهای مذکور و حتی بیش از آن توسعه دهید.

تازه این تنها دو تا بزرگترین قدرت های کارت بازرگانی است که شما وقتی نوبت حسابرسی سالیانه شرکتتان می شود خواهید دانست که چقدر هزینه باید سالیانه به شرکت های واسطه پرداخت کنید تا کالا های شما را صادر و یا مواد اولیه شما را وارد کنند.

اما در کنار این محاسن کارت بازرگانی قدرت های دیگری را نیز به شرکت شما اضافه می کند که اطمینان داشته باشید خدمات و توان اقتصادی شرکت شما را توسعه خواهد داد. مثلا:

    اگر بخواهید علامت تجاری با حروف لاتین داشته باشید
    اگر بخواهید در اتاق بازرگانی عضو شوید از اعتبار و مزایای آن استفاده کنید
    اگر بخواهید کالا و مواد اولیه از مناطق ویژه اقتصادی یا مناطق آزاد تجاری وارد کنید
    اگر می خواهید به بیزینس و شخص خودتان اعتبار و هویت بهتری دهید
    از همه مهم تر برای داشتن سهم در بازارهای جهانی
    داشتن ارتباط با بازرگانان خارجی
    تعامل با شرکت های خارجی
    صدور ویزای تجارتی و یا گواهی مبدا
    وحتی استفاده از خق العمل گمرکی
    و ده ها مزیت دیگر

تنها لازمه شما داشتن یک کارت کوچک به نام کارت بازرگانی است.

نگران دریافت کارت بازرگانی هستید و زمان کافی برای مراجعه و دریافت کارت بازرگانی به دلیل دوندگی ها و مشکلات مختلف دریافت کارت بازرگانی را دارید؟ از اشتباه هات رایج دوستان خود در مسیر دریافت کارت بازرگانی بیم دارید؟ از اینکه می توانید کارت بازرگانی بگیرید یا خیر تردید دارید؟


این وظیفه ما است که بهترین نوع کارت بازرگانی را در کمترین زمان برای شما دریافت کنیم. شما در هر قالب حقیقی و یا حقوقی می توانید صاحب کارت بازرگانی باشید و به سادگی می توانید عضو خانواده اتاق بازرگانی شوید مشروط به اینکه به ما و تخصص ما اعتماد کنید.

شما در قالب مدیر عامل یک شرکت، در قالب صاحب یک کسب و کار کوچک، به عنوان یک خدمت رسان و متخصص در حوزه کاری خودتان و یا با هر نوع نشان تجاری دیگر می توانید کارت بازرگانی داشته باشید.

اما به یاد داشته باشید که تنها هر فر یک کارت بازرگانی می تواند داشته باشد. این کارت باید به نحوی تنظیم شده باشد که به شما این امکان را بدهد که بتوانید از همه مزایا و خدمات آن استفاده کنید و محدودیتی نداشته باشید.